ΘΕΜΑ:  « Εκδήλωση ενδιαφέροντος για εκπαιδευτική εκδρομή στο Βόλο»

Σε εφαρμογή της με αριθμό 129887/Γ2/02-12-2011 απόφασης του  ΥΠΔΒΜΘ το 1ο ΓΕΛ Τρικάλων προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος για μονοήμερη εκδρομή της Γ τάξης του σχολείου μας στο Βόλο   στις  3  Μαρτίου 2016 με τα εξής χαρακτηριστικά:

1.       Προορισμός:   Βόλος

2. Αριθμός συμμετεχόντων μαθητών:  Σαράντα πέντε  (45 )

3. Αριθμός συνοδών : Τρείς (3)

4. Μεταφορικό μέσο: Λεωφορείο

5. Ασφάλιση ευθύνης: μαθητών ? συνοδών

6. Πρόσθετη ασφάλιση  που καλύπτει τα έξοδα ατυχήματος ή ασθένειας (να  αναφερθεί  ρητά

το κόστος αυτής)

Προθεσμία κλειστών προσφορών μέχρι  Τετάρτη  17-02-2016 και ώρα 12.30 στο Γραφείο της Διευθύντριας.

Παρατήρηση:  Οι προσφορές πρέπει να κατατίθενται στο Σχολείο. Μαζί με την προσφορά πρέπει να κατατίθεται απαραίτητα και Υπεύθυνη Δήλωση ότι  διαθέτετε ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ .

Η  ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

Αθανασία  Ζαραμπούκα

Μαθηματικός

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΕΚΔΡΟΜΗΣ

ΠΕΜΠΤΗ 03  Μαρτίου   2016

07:30     Αναχώρηση από το χώρο του σχολείου.

10.00     Επίσκεψη  στο Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας

13.00     Περιήγηση στην πόλη