Σε εφαρμογή της με αριθμό 129887/Γ2/02-12-2011 απόφασης του  ΥΠΔΒΜΘ το 1ο ΓΕΛ Τρικάλων προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος για μονοήμερη εκδρομή της Α  τάξης του σχολείου  σε Πέλλα και    Θεσσαλονίκη  την Πέμπτη 23  Απριλίου  2015 με τα εξής χαρακτηριστικά:

1.       Προορισμός:  Πέλλα ?Πλανητάριο  Θεσσαλονίκης

2. Αριθμός συμμετεχόντων μαθητών:  τριάντα επτα  (37)

3. Αριθμός συνοδών : τέσσερα  (4)

4. Μεταφορικό μέσο: Λεωφορείο

5. Ασφάλιση ευθύνης: μαθητών ? συνοδών

6. Πρόσθετη ασφάλιση  που καλύπτει τα έξοδα ατυχήματος ή ασθένειας (να  αναφερθεί  ρητά

το κόστος αυτής)

Προθεσμία κλειστών προσφορών μέχρι  Δευτέρα 30-03-2015 και ώρα 12.00 στο Γραφείο της Διευθύντριας.

Παρατήρηση:  Οι προσφορές πρέπει να κατατίθενται στο Σχολείο. Μαζί με την προσφορά πρέπει να κατατίθεται απαραίτητα και Υπεύθυνη Δήλωση ότι  διαθέτετε ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ .

Η  ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

Αθανασία  Ζαραμπούκα

Μαθηματικός

Πέμπτη   23  Απριλίου 2015

07:00     Αναχώρηση από το χώρο του σχολείου.

09:00     Στάση για ξεκούραση.

11.00   Επίσκεψη στον  Αρχαιολογικό Χώρο – Μουσείο   στην Πέλλα Ημαθίας –   γεύμα   στην  περιοχή

13.30   Αναχώρηση για Πλανητάριο Θεσσαλονίκης

15.00   Άφιξη  στο Μουσείο του Πλανητάριου    Προσομοιωτή