Αποτελέσματα Προκριματικών Ε' Διαλυκειακών Ρητορικών Αγώνων Ν. Τρικάλων - Το Σάββατο 4/3/2017 οι τελικές φάσεις και η απονομή επάθλων

Η Οργανωτική Επιτροπή ανακοινώνει τα αποτελέσματα των 
Προκριματικών των Ε? Διαλυκειακών Ρητορικών Αγώνων Ν. Τρικάλων.

Οι ημιτελικοί και τελικοί όλων των αγωνισμάτων θα διεξαχθούν αύριο Σάββατο 4/3/2017 στο 1ο ΓΕΛ Τρικάλων .

Παρακαλούνται οι προκριθέντες (τακτικοί και αναπληρωματικοί) να είναι στο 1ο ΓΕΛ αύριο στις 08:00.

ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΩΝ ΤΕΛΙΚΩΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΑΠΟΝΟΜΗ ΤΩΝ ΕΠΑΘΛΩΝ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ στους 3 ΠΡΩΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΟΜΙΛΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΙΤΤΩΝ ΛΟΓΩΝ.

Καλή επιτυχία σε όλους!

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΥΘΟΡΜΗΤΟΥ ΛΟΓΟΥ
Προκριθέντες στον Ημιτελικό
(με αλφαβητική σειρά)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΑΞΗ ΣΧΟΛΕΙΟ

Ζουλιανίτη Ροδάνθη-Ζωή Α Ι. ΓΕΛ "Αθηνά"
Κορκή Ελένη Α Ι. ΓΕΛ "Αθηνά"
Κουτσιούμπας Χαράλαμπος Β 1ο ΓΕΛ
Μάνου Σωτηρία Α 3ο ΓΕΛ
Μπάλτου Ομηρόλη Β Μουσικό Σχολείο
Νικολάου Ηλιάνα Α Μουσικό Σχολείο
Πασσιά Κωνσταντίνα Β Μουσικό Σχολείο
Τρίψα Χριστίνα Α 7ο ΓΕΛ


ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΑΥΘΟΡΜΗΤΟΥ ΛΟΓΟΥ
(με σειρά προτεραιότητας)

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΑΞΗ ΣΧΟΛΕΙΟ

1 Παιάνα Κατερίνα Β 8ο ΓΕΛ
2 Λόη Μαρκέλα Α ΓΕΛ Οιχαλίας
3 Μητσιάδη Ζαχαρένια Β 4ο ΓΕΛ
4 Γκουζιώτης Κωνσταντίνος Α 8ο ΓΕΛ
5 Φλούλης Απόστολος Β ΓΕΛ Οιχαλίας
6 Κουρσοβάλη Ηλιάνα Β 6ο ΓΕΛ
7 Αζέλη Μαρία Α Μουσικό Σχολείο
8 Μουζούρας Άρης Α 2ο ΓΕΛ

Παρακαλούνται να παρίστανται και οι αναπληρωματικοί, ώστε να αναπληρώσουν τυχόν απουσίες των τακτικών.
.....................................................................................


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΟΤΡΕΠΤΙΚΟΥ ΛΟΓΟΥ
Προκριθέντες στον Ημιτελικό
(με αλφαβητική σειρά)
(Λόγω ισοβαθμίας προκρίνονται επτά ομιλητές)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΑΞΗ ΣΧΟΛΕΙΟ

Γκανά Αγγελική Α 8ο ΓΕΛ
Λιάνος Γεώργιος Α Μουσικό Σχολείο
Ντελλής Αθανάσιος Γ 5ο ΓΕΛ
Ξάνθου Ουρανία Γ ΓΕΛ Οιχαλίας
Οικονόμου Ζωή Β 5ο ΓΕΛ
Παπαχρήστου Εύα Β 8ο ΓΕΛ
Χύτα Κυριακή Α 6ο ΓΕΛ


ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΡΟΤΡΕΠΤΙΚΟΥ ΛΟΓΟΥ
(με σειρά προτεραιότητας)

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΑΞΗ ΣΧΟΛΕΙΟ

1 Κούβελα Ευθυμία Α Ι.ΓΕΛ "Αθηνά"
2 Καλκάνη Σταυρούλα Γ 8ο ΓΕΛ
3 Μακρή Ευαγγελία Α Ι.ΓΕΛ "Αθηνά"
4 Κότσι Σύλβα Α ΓΕΛ Βαλτινού
5 Φλούλη Δήμητρα Α ΓΕΛ Οιχαλίας
6 Λεπεντσιώτη Μαρία Γ 8ο ΓΕΛ

Παρακαλούνται να παρίστανται και οι αναπληρωματικοί, ώστε να αναπληρώσουν τυχόν απουσίες των τακτικών.
.............................................................................................

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΤΤΩΝ ΛΟΓΩΝ 
(Με τυχαία σειρά)

1η Ομάδα
Σακκά Δήμητρα, Γ τάξη, 8ο ΓΕΛ
Βέλλιου Χριστίνα, Β τάξη, 4ο ΓΕΛ
Σκαμπαρδώνη Ειρήνη, Α τάξη, Μουσικό Σχολείο

2η Ομάδα
Αναγνώστου Ελένη, Γ τάξη, 1ο ΓΕΛ 
Σακκά Ζωή, Β τάξη, 8ο ΓΕΛ
Κωστοπούλου Ευαγγελία-Μαρία, Α τάξη, Ι.ΓΕΛ «ΑΘΗΝΑ»

3η Ομάδα
Μίχος Γεώργιος, Γ τάξη, ΓΕΛ Οιχαλίας
Χύτα Μαριάννα, Β τάξη, 4ο ΓΕΛ 
 Φατλέ Δέσποινα, Α τάξη, Μουσικό Σχολείο

4η Ομάδα
Δήμου Δημήτριος, Γ τάξη, 8ο ΓΕΛ 
 Πλευρά Χρυσούλα, Β τάξη, 1ο ΓΕΛ 
Παπαχρήστου Γεωργία, Α τάξη, Ι.ΓΕΛ «ΑΘΗΝΑ»

..........................................................................................

ΟΙ 20 ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΟΜΙΛΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΙΤΤΩΝ ΛΟΓΩΝ
( αλφαβητικά )

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΑΞΗ ΣΧΟΛΕΙΟ

Αναγνώστου Ελένη Γ 1ο ΓΕΛ
Βέλλιου Χριστίνα Β 4ο ΓΕΛ
Δερμίσης Χρήστος Α 1ο ΓΕΛ
Δήμου Δημήτριος Γ 8ο ΓΕΛ
Κοτσόπουλος Χρίστος Β 4ο ΓΕΛ
Κωνσταντάκος Απόστολος Β 8ο ΓΕΛ
Κωστοπούλου Ευαγγελία ? Μαρία Α Ι.ΓΕΛ. Αθηνά
Μίχος Γεώργιος Γ ΓΕΛ Οιχαλίας
Μπάρδα Χριστίνα Β ΓΕΛ Οιχαλίας
Μπιλιάλη Στυλιανή Γ ΓΕΛ Βαλτινού
Πλευρά Χρυσούλα Β 1ο ΓΕΛ
Πλιάτσικα Θεοδώρα Β 1ο ΓΕΛ
Ράρρα Άλκηστη Β ΓΕΛ Βαλτινού
Σακκά Δήμητρα Γ 8ο ΓΕΛ
Σακκά Ζωή Β 8ο ΓΕΛ
Σκαμπαρδώνη Ειρήνη Α Μουσικό Σχολείο
Τσάλλα Μαρία Β 7ο ΓΕΛ
Τσιάρα Αρετή Α Μουσικό Σχολείο
Φατλέ Δέσποινα Α Μουσικό Σχολείο
Χύτα Μαριάννα Β 4ο ΓΕΛ

Παρακαλούνται να παρίστανται και οι 20 καλύτεροι ομιλητές, ώστε να αναπληρώσουν τυχόν απουσίες στους Διττούς Λόγους

Βρίσκεστε εδώ: Κεντρική Δραστηριότητες Ρητορικοί Αγώνες Αποτελέσματα Προκριματικών Ε' Διαλυκειακών Ρητορικών Αγώνων Ν. Τρικάλων - Το Σάββατο 4/3/2017 οι τελικές φάσεις και η απονομή επάθλων