Αποτελέσματα Προκριματικών Δ' Διαλυκειακών Ρητορικών Αγώνων Ν. Τρικάλων - Το Σάββατο 13/2/2016 οι τελικές φάσεις και η απονομή επάθλων


Ολοκληρώθηκε σήμερα 12/02/2016 η 1η φάση των Δ' Διαλυκειακών Ρητορικών Αγώνων Ν. Τρικάλων στο 1ο ΓΕΛ Τρικάλων.

Η οργανωτική επιτροπή καλεί όλους τους μαθητές, τους γονείς και τους φίλους τους, καθώς και όλους τους πολίτες της πόλης μας να παραστούν αύριο, Σάββατο 13 Φεβρουαρίου 2016, στον Ημιτελικό και Τελικό των τριών Αγωνισμάτων που θα διεξαχθούν διαδοχικά στο σχολείο μας, από τις 08:00 για τους μαθητές και 08:30 για το κοινό.

Στη συνέχεια θα ακολουθήσει στις 14:00 η τελετή απονομής των επάθλων στους νικητές των τριών Αγωνισμάτων καθώς και η χορήγηση Βεβαίωσης Συμμετοχής σε όσους πήραν μέρος.

Η οργανωτική επιτροπή των Δ' Διαλυκειακών Ρητορικών Αγώνων ανακοινώνει τα αποτελέσματα των Προκριματικών κατά Κατηγορία Αγωνίσματος.

Παρακαλούνται όλοι οι μαθητές, τακτικοί και αναπληρωματικοί, να βρίσκονται στο 1ο ΓΕΛ αύριο Σάββατο 13/2/2016, στις 08:00.  Η παρουσία των αναπληρωματικών είναι απαραίτητη.

Αποτελέσματα Αυθόρμητου Λόγου

προκριθέντες στον Ημιτελικό

(με αλφαβητική σειρά )

(προκρίνονται εννιά λόγω ισοβαθμίας)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΑΞΗ

ΣΧΟΛΕΙΟ

Βλαχοκώστα Ευτυχία

Γ

3ο ΓΕΛ

Βλησσάρη Ειρήνη

Β

3ο ΓΕΛ

Καλκάνη Σταυρούλα

Β

8ο ΓΕΛ

Λεπεντσιώτη Μαρία

Β

8ο ΓΕΛ

Μπλουγούρα Φωτεινή

Β

1ο ΓΕΛ

Ντελλής Σπυρίδων

Γ

5ο ΓΕΛ

Παιάνα Αικατερίνη

Α

8ο ΓΕΛ

Παπαευθυμίου Σοφιανός

Β

5ο ΓΕΛ

Τρικαλιάρη Γεωργία

Β

5ο ΓΕΛ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Αναπληρωματικοί Αυθόρμητου Λόγου

(με σειρά προτεραιότητας)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΑΞΗ

ΣΧΟΛΕΙΟ

Τσακίρη Ευανθία

Β

7ο ΓΕΛ

Ζάρα Μαρία

Β

8ο ΓΕΛ

Σκαμπαρδώνης Σωτήριος

Β

ΓΕΛ Πύλης

Μπαλαούρας Ευάγγελος

Γ

3ο ΓΕΛ

Μπέλσι Ουρανία

Β

7ο ΓΕΛ

Πασσιά Κωνσταντίνα

Α

Μουσικό Σχολείο

Βράντζα Έλλη

Γ

4ο ΓΕΛ

Τουρκογεώργου Αικατερίνη

Β

ΓΕΛ Πύλης

 

 

 

 

 

 

Παρακαλούνται να παρίστανται και οι αναπληρωματικοί, ώστε να λάβουν μέρος σε περίπτωση απουσίας των τακτικών

 

 

 

Αποτελέσματα Προτρεπτικού Λόγου

Προκριθέντες στον Ημιτελικό

(με αλφαβητική σειρά)

     
     

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΑΞΗ

ΣΧΟΛΕΙΟ

Καφαντάρη Φανή

Γ

8ο ΓΕΛ

Μαρκαντά Ευανθία

Γ

8ο ΓΕΛ

Μηλιώτη Αγγελική

Γ

ΓΕΛ Πύλης

Μητρούσια Δήμητρα

Β

ΓΕΛ Οιχαλίας

Ντελλής Αθανάσιος

Β

5ο ΓΕΛ

Χαρίτου Μαρλένα

Γ

6ο ΓΕΛ

     
     
     

Αναπληρωματικοί Προτρεπτικού Λόγου

(με σειρά προτεραιότητας)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΑΞΗ

ΣΧΟΛΕΙΟ

Κράβαρη Ελένη

Β

ΓΕΛ Βαλτινού

Μανούρας Βασίλειος

Β

8ο ΓΕΛ

Αναγνώστου Ελένη

Β

1ο ΓΕΛ

Κουτσιούμπας Χαράλαμπος

Α

1ο ΓΕΛ

Λύτρας Γρηγόριος

Β

8ο ΓΕΛ

Τσιρογιάννη Χρύσα

Γ

4ο ΓΕΛ

     
     

Παρακαλούνται να παρίστανται και οι αναπληρωματικοί, ώστε να λάβουν μέρος σε περίπτωση απουσίας των τακτικών

   

 

 

 Προκριθείσες ομάδες στον Ημιτελικό των Διττών Λόγων

(Με τυχαία σειρά)

Σταυρέκα Βασιλική (ΓΕΛ Βαλτινού, Γ'), Λακιάρα Ρωξάνη (ΓΕΛ Οιχαλίας, Β'), Πέττας Κων/νος (Β' , Ι.ΓΕΛ "Αθηνά")

Ραρά Άλκηστη (ΓΕΛ Βαλτινού, Α'), Κωτούλα Ανδρονίκη (ΓΕΛ Βαλτινού, Β'), Πλευρά Χρυσούλα (1ο ΓΕΛ, Α')

Λυμπίκης ΑΛέξανδρος (4ο ΓΕΛ, Γ'), Θεδοδώρου Βησσαρίων (8o ΓΕΛ, Β'), Πέττας Χαρίλαος (1ο ΓΕΛ, Γ')

Χατζιάρα Φωτεινή (Μουσικό Σχολείο, Γ'), Λιανού Γεωργία (7ο ΓΕΛ, Β'), Γριζανίτη Ευαγγελία (ΓΕΛ Φαρκαδόνας, Α')



Οι δέκα (10) καλύτεροι ομιλητές των Διττών Λόγων

(αλφαβητικά)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΑΞΗ

ΣΧΟΛΕΙΟ

Γριζανίτη Ευαγγελία

Α

ΓΕΛ Φαρκαδόνας

Δήμος Δημήτριος

Β

8ο ΓΕΛ

Ευαγγελίδης Μιχαήλ

Γ

3ο ΓΕΛ

Θάνου Ευαγγελία

Α

ΓΕΛ Πύλης

Κακάτσιου Βασιλική

Β

1ο ΓΕΛ

Κωτούλα Ανδρονίκη

Β

ΓΕΛ Βαλτινού

Λυμπίκης Αλέξανδρος

Γ

4ο ΓΕΛ

Πέττας Χαρίλαος

Γ

1ο ΓΕΛ

Σταυρέκα Βασιλική

Γ

ΓΕΛ Βαλτινού

Τραγαζίκη Όλγα

Γ

1ο ΓΕΛ

 

 

Βρίσκεστε εδώ: Κεντρική Δραστηριότητες Ρητορικοί Αγώνες Αποτελέσματα Προκριματικών Δ' Διαλυκειακών Ρητορικών Αγώνων Ν. Τρικάλων - Το Σάββατο 13/2/2016 οι τελικές φάσεις και η απονομή επάθλων