Εκδήλωση ενδιαφέροντος για Εκπαιδευτική Επίσκεψη στο Βόλο την Πέμπτη 23/2/2017

Σε εφαρμογή της με αριθμό 129887/Γ2/02-12-2011 απόφασης του  ΥΠΕΘ το 1ο ΓΕΛ Τρικάλων προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος για μονοήμερη εκδρομή της Γ τάξης του σχολείου μας στο Βόλο  την Πέμπτη,  23  Φεβρουαρίου 2017 με τα εξής χαρακτηριστικά:

1.       Προορισμός:   Βόλος

2. Αριθμός συμμετεχόντων μαθητών:  σαράντα πέντε  (46 )

3. Αριθμός συνοδών : Τρείς (3)

4. Μεταφορικό μέσο: Λεωφορείο

5. Ασφάλιση ευθύνης: μαθητών ? συνοδών

6. Πρόσθετη ασφάλιση  που καλύπτει τα έξοδα ατυχήματος ή ασθένειας (να  αναφερθεί  ρητά

το κόστος αυτής)

Προθεσμία κλειστών προσφορών μέχρι  Πέμπτη 9-02-2017 και ώρα 13.00 στο Γραφείο της Διευθύντριας.

Παρατήρηση:  Οι προσφορές πρέπει να κατατίθενται στο Σχολείο. Μαζί με την προσφορά πρέπει να κατατίθεται απαραίτητα και Υπεύθυνη Δήλωση ότι  διαθέτετε ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ .

Η  ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

Αθανασία  Ζαραμπούκα

Μαθηματικός

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΕΚΔΡΟΜΗΣ

ΠΕΜΠΤΗ 23  Φεβρουαρίου 2017

07:00     Αναχώρηση από το χώρο του σχολείου.

09.00     Επίσκεψη  στο Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας

13.00     Περιήγηση στην πόλη

15.30     Αναχώρηση για Τρίκαλα

Βρίσκεστε εδώ: Κεντρική Δραστηριότητες Σχολικές Εκδρομές-Περίπατοι Εκδήλωση ενδιαφέροντος για Εκπαιδευτική Επίσκεψη στο Βόλο την Πέμπτη 23/2/2017