Επιτυχόντες μαθητές του Σχολείου μας για το Σχολικό έτος 2014-2015

 

 

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 1ου ΓΕΛ  ΤΡΙΚΑΛΩΝ                                                                                                                 ΣΧ.ΕΤΟΥΣ  2014-15

 
 
       

Επώνυμο

Όνομα

Σχολή Επιτυχίας

 

ΑΜΠΕΛΑΡΓΑΣ

ΑΡΓΥΡΗΣ

ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ   ΣΣΕ

 

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)

 

ΑΡΕΤΟΥ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ -ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)

 

ΒΑΪΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)

 

ΒΑΡΜΠΟΜΠΙΤΗ

ΙΩΑΝΝΑ

ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

 

ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ -ΠΑΝ.ΑΙΓΑΙΟΥ)

 

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)

 

ΒΑΣΤΑΡΟΥΧΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)

 

ΒΡΑΤΣΙΣΤΑ

ΓΕΩΡΓΙΑ-ΡΕΑ

ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΠΘ)

 

ΓΕΡΑΡΙΔΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ- ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ)

 

ΓΕΩΡΓΟΜΑΝΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ) 

 

ΓΙΑΓΚΟΥ

ΕΥΘΥΜΙΑ

ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)

 

ΓΚΑΓΚΑΣΤΑΘΗ

ΙΟΥΛΙΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ)  

 

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ(ΙΩΑΝΝΙΝΑ-ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ)

 

ΔΗΜΟΥΛΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ-ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ )

 

ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ( ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)

 

ΖΕΡΒΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ )

 

ΖΗΚΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ)

 

ΘΑΝΑΣΑΡΑΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ - ΕΚΠΑ )

 

ΚΑΚΟΣΙΜΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)

 

ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

 

ΚΑΛΟΥΔΑ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)

 

ΚΑΜΠΛΙΩΝΗ

ΔΑΦΝΗ

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)

 

ΚΑΝΑΒΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ - ΠΑΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)

 

ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ - ΠΑΝ.ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)

 

ΚΑΡΑΤΖΑ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ - ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ)

 

ΚΑΡΑΤΖΑΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ - ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ)

 

ΚΑΣΣΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ)

 

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ

ΜΑΡΙΑ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΠΘ)

 

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ

ΑΧΙΛΛΕΥΣ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΠΘ)

 

ΚΙΟΥΣΕΝΤΕΡΛΗΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ- ΟΠΑ)

 

ΚΟΘΡΑ

ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)

 

ΚΟΚΟΣΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ- ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ )

 

ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΠΘ )

 

ΚΟΝΤΟΥΡΗ

ΦΑΝΗ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ - ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)

 

ΚΟΥΚΟΥΤΗ

ΟΛΓΑ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ- ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)

 

ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ - ΤΕΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ)

 

ΚΟΦΙΤΣΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ - ΠΑΝ.ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)

 

ΛΑΣΠΑ

ΜΑΡΙΝΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ- ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)

 

ΜΑΡΑΓΚΟΥ

ΙΛΑΕΙΡΑ ΚΑΛΛΑΣ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ - ΕΚΠΑ)

 

ΜΠΑΚΑΤΣΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ -ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ)

 

ΜΠΑΡΟΥΤΑ

ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΠΘ)

 

ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)

 

ΜΠΕΛΛΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ - ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ)

 

ΜΠΙΛΛΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ - ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ)

 

ΝΤΑΝΤΟΥ

ΑΛΙΚΗ

ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε.  (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ- ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ)

 

ΠΑΛΛΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΠΘ)

 

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ.ΠΑΝ.ΘΡΑΚΗΣ)

 

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ - ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)

 

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ- ΠΑΝ.ΑΙΓΑΙΟΥ)

 

ΠΑΠΑΡΗ

ΑΡΙΣΤΕΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ- ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ)

 

ΠΑΠΑΡΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ( ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ) 

 

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ - ΑΠΘ)

 

ΠΑΠΙΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ - ΤΕΙ ΔΥΤ.ΕΛΛΑΔΑΣ)

 

ΠΡΟΥΦΑ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ - ΟΠΑ)

 

ΡΑΔΟΥ ΓΑΤΣΙΑ

ΜΑΡΙΑ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ - ΕΚΠΑ)

 

ΡΑΠΤΟΤΑΣΙΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΠΘ)

 

ΡΟΥΣΤΑΝΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΔΗΜ. ΠΑΜ ΘΡΑΚΗΣ)

 

ΣΑΚΟΜΗΤΡΟΣ

ΟΡΕΣΤΗΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ - ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ- ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ)

 

ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)

 

ΤΖΙΑΝΝΗ

ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ

ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΠΘ)

 

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΘΑΛΕΙΑ

ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)

 

ΤΡΙΓΚΑ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (ΑΘΗΝΑ- ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ)

 

ΤΡΙΧΙΑ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ(ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ)

 

ΤΣΙΓΚΑ

ΕΙΡΗΝΗ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΠΘ)

 

ΤΣΙΡΕΠΑΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)

 

ΤΣΙΡΚΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΒΟΛΟΣ- ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)

 

ΤΣΙΡΩΝΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)

 

 

 

Βρίσκεστε εδώ: Κεντρική Μαθητές Διακρίσεις Επιτυχόντες μαθητές του Σχολείου μας για το Σχολικό έτος 2014-2015